menu

 

HS - PORTÁL

Produkty


POSUVNÉ KOVANIE SO ZDVIHOM KRÍDLA

Posuvné prvky, ktoré vedú na balkón, do záhrady alebo na terasu, sú súčasným trendom a zvyšujú svojimi veľkoplošnými krídlami kvalitu bývania a života.Prostredníctvom premyslených detailov nášho kovania zažijete maximálne pohodlie. Vďaka dlhoročnej kompetencii vo vývoji je jeho technika tak dokonalá, že dokonca i krídla s hmotnosťou až 400 kg sa dajú bezpečne, pohodlne a s ľahkosťou ovládať bez vynaloženia veľkého úsilia. Realizovať je možné až 19 m široké presklenie s 12 m širokým priechodom.

 

  • Bezpečné, komfortné a pritom ľahko ovládateľné i pri hmotnosti krídla 400 kg.
  • Možnosf voľby vyššej odolnosti voči korózii s povrchovou úpravou Edelstahl-Look pre systém HS PORTÁL, ktorý ako jediný produkt vo svojej triede touto Špeciálnou ochranou disponuje.
  • Bezbariérový prah s tepelnou izoláciou vysoko prekračuje svojimi parametrami hodnoty požadované smernicou pre úspory energie.
  • Kľučkou ovládané štrbinové vetranie, zaručujúce optimálnu výmenu vzduchu, je súčasťou štandardnej zostavy kovania.
  • Odolnosf voči vlámaniu je modulová až po triedu bezpečnosti WK2.
  • Atraktívne farebné stvárnenie vdaka rozsiahlej palete farieb kľučiek a krytiek kovania.

 

Samozrejmosťou je plochá prahová lišta vysoká len 19 mm. Prechod je tak plynulý a bezbariérový bez dodatočných nákladov. Navyše, jej tepelná izolácia je lepšia ako určujú požiadavky nariadenia pre úsporu energií. Spĺňa tak i vysoké nároky na úsporu nákladov a komfort bývania.

 

POSUVNÉ KOVANIE SO ZDVIHOM KRÍDLA S MOTOROVÝM OVLÁDANÍM  MHS400

Posuvné dvere so zdvihom krídla s motorovým pohonom MHS400 prinášajú netradičné pohodlie do vášho domova. Veľkoplošné posuvné prvky so zdvihom dávajú do pohybu pôsobivé optické akcenty a zlepšujú kvalitu bývania a života. Toto však platí najmä vtedy, keď sú plne automaticky otvárané a zatvárané. SIEGENIA-AUBI ponúka jedinečné riešenie: systém MHS400 ovláda rýchlo a potichu prvky až do hmotnosti 400 kg. Motorový pohonný systém otvára alebo zatvára uzáver na krídle a posúva krídlo do želanej pozície, ktorú určíte pohodlne pomocou diaľkového ovládača. Inteligentné riadenie efektívne bráni zraneniu osôb pri posúvaní krídla. Povrchová montáž robí z pohonu pre posuv a zdvih ideálny výrobok aj pre dodatočnú montáž. Systém disponuje možnosfou manuálneho ovládania pri výpadku elektrického prúdu.

Vďaka nízkemu prahu je použitie tohto riešenia ideálne aj pre bezbariérové bývanie. Vyznačuje sa ľahkým a jednoduchým ovládaním, bez potreby vynakladania fyzickej námahy je tak vhodný aj pre starších, resp. telesne postihnutých ľudí.

 

Ovládanie pomocou odtlačkov prstov

Vysoký komfort bývania a nekomplikovanú obsluhu ponúka ovládanie prvkov so systémom MHS400 pomocou odtlačku prsta, ktorého zdokonalená funkčnosf je v branži jedinečná. Inteligentné použitie rozličných odtlačkov prstov každého užívateľa umožňuje dvere nielen otvoriť, ale aj uzamknúť. Okrem vysokého komfortu obsluhy nový systém kladie minimálne nároky na montáž a spotrebu kabeláže, preto bol systém zredukovaný na minimálny počet nutných komponentov.

 

Schéma skladacích prvkov

SCHÉMA SKLADACÍCH PRVKOV

 

HS panorama a standard