menu

 

Drevohliníkové okná

Produkty


Riešenie pre pohodlie a moderný štýl!

Snívate o bezúdržbových, estetických, zdraviu neškodných a teplo domova prinášajúcich drevených oknách? Ak áno, vítame Vás vo svete drevohliníkových okien.

Hľadaním riešenia medzi využitím vynikajúcich pevnostných, estetických a samozrejme tepelnofyzikálnych vlastností dreva a dosiahnutím maximálnej životnosti ponúkame optimálne riešenie v podobe drevohliníkových okien. V nich sa skĺbila exteriérová odolnosť hliníka voči poveternostným vplyvom s krásou a príjemným vzhľadom dreva vytvárajúceho pocit tepla domova. Trvalou ochranou vonkajšieho povrchu dreveného okna hliníkovým opláštením nám umožňuje poskytnúť Vám širšie možnosti voľby prirodzených odtieňov dreva s rozšírením o štruktúrované povrchy. Životnosť drevených okien sa týmto niekoľkokrát znásobila, konštrukčné riešenia pritom zachovávajú všetky dôležité mechanické, tepelnofyzikálne vlastnosti dreveného okna a to všetko bez akejkoľvek údržby. Voľbou drevohliníkových otvorových výplní na dome sa len v minimálnej miere obmedzujú tvarovo-konštrukčné možnosti použitia v architektúre domu. Všetky profilové systémy sú v základnej ponuke osadené výlučne s izolačnými trojsklami s najmodernejším teplým dištančným rámikom a tzv. skrytým kovaním ktoré má vyššiu nosnosť prinášajúcu okrem širokých možnosti moderného dizajnu hlavne dlhodobú stabilitu funkčnosti pre väčšie rozmery krídel.

Dôležitým prínosom sú drevohliníkové okná pre modernú architektúru. Široká škála farebných prevedení a štruktúr povrchu hliníka vrátane drevodekor vzorov v spojení s viacerými profilovými systémami umožňujú moderný dizajn vzhľadu budovy. S použitím najmodernejších profilových tvarov vyznačujúcich sa štíhlymi líniami bez krídlových hliníkových kapotáži tieto umožňujú dosiahnuť detail čistej línie skla bez zbytočných nepriehľadných prvkov vo fasáde. Z interiéru estetický vzhľad dotvára skryté kovanie.

Samozrejmou súčasťou našich služieb pri voľbe drevohliníkových okien je bezplatné, komplexné poradenstvo od voľby profilového systému až po riešenie všetkých detailov osadenia a napojenia okien do otvorov a to vo všetkých fázach prípravy až po realizáciu Vášho domu.

Pre realizáciu svojho sna si môžete vybrať z našej ponuky:

 

 

Drevohliníkové okno MINTAL classic
Drevohliníkové okno
MINTAL classic

Drevohliníkové okno MINTAL soft
Drevohliníkové okno
MINTAL soft

Drevohliníkové okno MINTAL retro
Drevohliníkové okno
MINTAL retro

Drevohliníkové okno MINTAL futur line
Drevohliníkové okno
MINTAL futur line

Drevohliníkové okno MINTAL style
Drevohliníkové okno
MINTAL style

Drevohliníkové okno MINTAL style line
Drevohliníkové okno
MINTAL style line

Drevohliníkové okno MINTAL integral
Drevohliníkové okno
MINTAL integral

Drevohliníkové okno MINTAL passiv
Drevohliníkové okno
MINTAL passiv